Aansluitend op het Unlimited & Unified Tournament op zaterdag 30/3 in OCP De Pinte, organiseren we voor het eerst, in samenwerking met onze partner Metanous ...
Datum | Thuisploeg | Bezoekers | Sporthal | Uitslag | guid | wedID | tTGUID | tTKleur | tUGUID | tUKleur | Datum | jsDTCode | accGUID | pouleGUID | pouleNaam | Uur | wedOff |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19-03-2024 20.00 | LDP Donza M19 A | Kangoeroes Basket Mechelen M19 A | Sporthal Nazareth | BVBL23249100BLAM190201 | BLAM19020101 | BVBL1068M19 1 | #000000 | BVBL1309M19 1 | #0000ff | 19/03/2024 | 1.710.878.400.000 | BVBL500101 | BVBL23249100BLAM1902 | Beker van Vlaanderen U19 Meisjes 1/2 Finale | 20.00 | Ruben Vancaillie, Dries Moens | |
22-03-2024 19.30 | Kangoeroes Basket Mechelen M19 A | LDP Donza M19 A | Stedelijke Sporthal Winketkaai | BVBL23249170INM1912BDC | INM1912BDC02 | BVBL1309M19 1 | #0000ff | BVBL1068M19 1 | #000000 | 22/03/2024 | 1.711.135.800.000 | BVBL100481 | BVBL23249170INM1912B | U19 Meisjes Niveau 1 R2 NAT B | 19.30 | David Van de Put, Salih Cakmak | |
23-03-2024 09.00 | LDP Donza G12 A | Amon Jeugd Gentson G12 A | Palaestra | BVBL23249170ING1232BDH | ING1232BDH07 | BVBL1068G12 1 | #000000 | BVBL1414G12 1 | #ff0000 | 23/03/2024 | 1.711.184.400.000 | BVBL100287 | BVBL23249170ING1232B | U12 Niveau 3 R2 B | 09.00 | ||
23-03-2024 09.30 | Jeugdbasket Scaldis Zwevegem G12 A | LDP Donza G12 C | Sport-Ontmoetingscentrum Otegem | BVBL23249170ING1242ABEA | ING1242ABEA07 | BVBL1413G12 1 | #00ff00 | BVBL1068G12 3 | #000000 | 23/03/2024 | 1.711.186.200.000 | BVBL100226 | BVBL23249170ING1242AB | U12 Niveau 4 R2 A3 | 09.30 | ||
23-03-2024 09.30 | B.B.C. Zele G14 A | LDP Donza G14 C | De Klodde | BVBL23249170ING1442HGC | ING1442HGC07 | BVBL1021G14 1 | #ff0000 | BVBL1068G14 3 | #000000 | 23/03/2024 | 1.711.186.200.000 | BVBL600050 | BVBL23249170ING1442H | U14 Niveau 4 R2 B4 | 09.30 | ||
23-03-2024 10.00 | LDP Donza J21 B | House Of Talents Kortrijk Spurs J21 B | Sporthal Nazareth | BVBL23249170INJ2132BFE | INJ2132BFE01 | BVBL1068J21 2 | #000000 | BVBL1127J21 2 | #000000 | 23/03/2024 | 1.711.188.000.000 | BVBL500101 | BVBL23249170INJ2132B | U21 Niveau 3 R2 B | 10.00 | Volker Steinbach, Arne Berteyn | |
23-03-2024 11.00 | Koninklijk Basket Team ION Waregem J18 A | LDP Donza J18 A | De Treffer (Stedelijke Sporthal) | BVBL23249170INJ1812DEA | INJ1812DEA07 | BVBL1034J18 1 | #ff0000 | BVBL1068J18 1 | #000000 | 23/03/2024 | 1.711.191.600.000 | BVBL100240 | BVBL23249170INJ1812D | U18 Niveau 1B R2 B | 11.00 | Kevin Missinne, Ivan Vandommele | |
23-03-2024 11.30 | Stevoort BBC J16 A | LDP Donza J16 A | Sporthal Mariaburcht | 20- 0 BFOR | BVBL23249170INJ1612DGC | INJ1612DGC07 | BVBL1267J16 1 | #008000 | BVBL1068J16 1 | #000000 | 23/03/2024 | 1.711.193.400.000 | BVBL100647 | BVBL23249170INJ1612D | U16 Niveau 1B R2 B | 11.30 | |
23-03-2024 12.00 | Basket Desselgem M19 A | LDP Donza M19 B | Leiestadion | BVBL23249170INM1932ACA | INM1932ACA01 | BVBL1237M19 1 | #0000ff | BVBL1068M19 2 | 23/03/2024 | 1.711.195.200.000 | BVBL100150 | BVBL23249170INM1932A | U19 Meisjes Niveau 3 R2 A | 12.00 | |||
23-03-2024 13.00 | BBC Helios SanoRice Zottegem G08 A | LDP Donza G08 A | Sporthal Bevegemse Vijvers | BVBL23249170ING0842HEA | ING0842HEA07 | BVBL1061G08 1 | #0000ff | BVBL1068G08 1 | #000000 | 23/03/2024 | 1.711.198.800.000 | BVBL500365 | BVBL23249170ING0842H | U08 Niveau 4 R2 H | 13.00 | ||
23-03-2024 14.00 | KBGO Finexa Basket@Sea G14 A | LDP Donza G14 A | De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum | BVBL23249170ING1422BGC | ING1422BGC07 | BVBL1051G14 1 | #ffff00 | BVBL1068G14 1 | #000000 | 23/03/2024 | 1.711.202.400.000 | BVBL100092 | BVBL23249170ING1422B | U14 Niveau 2 R2 B | 14.00 | Bruce Surmont, Jasper Vincke | |
23-03-2024 15.00 | LDP Donza J16 C | e5 Sgolba Aalter J16 A | OCP | BVBL23249170INJ1642FBF | INJ1642FBF07 | BVBL1068J16 3 | #000000 | BVBL1162J16 1 | #ffffff | 23/03/2024 | 1.711.206.000.000 | BVBL100302 | BVBL23249170INJ1642F | U16 Niveau 4 R2 F | 15.00 | ||
23-03-2024 17.00 | Rozenbeka Oostrozebeke J16 A | LDP Donza J16 B | Stedelijke Sporthal "Mandelmeersen" Oostrozenbeke | BVBL23249170INJ1622AFB | INJ1622AFB14 | BVBL1093J16 1 | #ffc845 | BVBL1068J16 2 | #000000 | 23/03/2024 | 1.711.213.200.000 | BVBL100260 | BVBL23249170INJ1622A | U16 Niveau 2 R2 A | 17.00 | Patrick Dury, Bertrand De Pauw | |
23-03-2024 19.00 | Onderons Grembergen DSE A | LDP Donza DSE B | Sporthal Scheldedreef | BVBL23249130OVDSE21AEC | OVDSE21AEC21 | BVBL1201DSE 1 | #00ff00 | BVBL1068DSE 2 | #000000 | 23/03/2024 | 1.711.220.400.000 | BVBL500292 | BVBL23249130OVDSE21A | 2e Prov. Dames Oost-Vlaanderen | 19.00 | ||
23-03-2024 20.30 | LDP Donza HSE A | BBC Croonen Lommel HSE A | OCP | BVBL23249180NAHSE12AFH | NAHSE12AFH04 | BVBL1068HSE 1 | #000000 | BVBL1156HSE 1 | #ff0000 | 23/03/2024 | 1.711.225.800.000 | BVBL100302 | BVBL23249180NAHSE12A | Top Division Men 1 Play-up | 20.30 | Boudewijn Neeskens, Kirsten Poffé, Philippe Smetcoren | |
23-03-2024 21.00 | Koninklijke BBC Scheldejeugd Temse HSE A | LDP Donza HSE C | Sporthal Temsica | BVBL23249130OVHSE11AEC | OVHSE11AEC21 | BVBL1047HSE 1 | #0000ff | BVBL1068HSE 3 | #000000 | 23/03/2024 | 1.711.227.600.000 | BVBL100282 | BVBL23249130OVHSE11A | 1e Prov. Heren Oost-Vlaanderen | 21.00 | Geert Citters, Glenn Heulens | |
24-03-2024 09.00 | LDP Donza G10 E | BBC Houtem Redwolves G10 C | Sporthal Nazareth | BVBL23249170ING1042IBF | ING1042IBF07 | BVBL1068G10 5 | #000000 | BVBL1363G10 3 | #ff0000 | 24/03/2024 | 1.711.270.800.000 | BVBL500101 | BVBL23249170ING1042I | U10 Niveau 4 R2 C5 | 09.00 | ||
24-03-2024 09.00 | e5 Sgolba Aalter J18 B | LDP Donza J18 B | Sportpark Aalter | BVBL23249170INJ1832CGC | INJ1832CGC07 | BVBL1162J18 2 | #ffffff | BVBL1068J18 2 | #000000 | 24/03/2024 | 1.711.270.800.000 | BVBL500242 | BVBL23249170INJ1832C | U18 Niveau 3 R2 C | 09.00 | Luc Vanderschaeghe, Anthony Lannoo | |
24-03-2024 09.15 | LDP Donza G08 B | Gent-Oost Eagles G08 A | OCP | BVBL23249170ING0842IGC | ING0842IGC07 | BVBL1068G08 2 | #000000 | BVBL1226G08 1 | #000000 | 24/03/2024 | 1.711.271.700.000 | BVBL100302 | BVBL23249170ING0842I | U08 Niveau 4 R2 I | 09.15 | ||
24-03-2024 09.15 | LDP Donza G10 C | Amon Jeugd Gentson G10 B | OCP | BVBL23249170ING1042ACDH | ING1042ACDH07 | BVBL1068G10 3 | #000000 | BVBL1414G10 2 | #ff0000 | 24/03/2024 | 1.711.271.700.000 | BVBL100302 | BVBL23249170ING1042AC | U10 Niveau 4 R2 A4 | 09.15 | ||
24-03-2024 11.00 | LDP Donza G12 D | KBBC Wasocub Waasmunster vzw G12 A | Sporthal Nazareth | BVBL23249170ING1242AQDH | ING1242AQDH07 | BVBL1068G12 4 | #000000 | BVBL1168G12 1 | #ffff00 | 24/03/2024 | 1.711.278.000.000 | BVBL500101 | BVBL23249170ING1242AQ | U12 Niveau 4 R2 B6 | 11.00 | ||
24-03-2024 11.15 | LDP Donza G10 B | Elektrooghe Gembas Knesselare G10 A | OCP | BVBL23249170ING1032ADH | ING1032ADH07 | BVBL1068G10 2 | #000000 | BVBL1180G10 1 | #ff0000 | 24/03/2024 | 1.711.278.900.000 | BVBL100302 | BVBL23249170ING1032A | U10 Niveau 3 R2 A | 11.15 | ||
24-03-2024 11.15 | LDP Donza M14 A | DBC Osiris Okapi Aalst M14 B | Palaestra | BVBL23249170INM1422ADH | INM1422ADH07 | BVBL1068M14 1 | #000000 | BVBL1326M14 2 | #0000ff | 24/03/2024 | 1.711.278.900.000 | BVBL100287 | BVBL23249170INM1422A | U14 Meisjes Niveau 2 R2 A | 11.15 | ||
24-03-2024 11.30 | LDP Donza G12 B | Okapi Aalst G12 B | OCP | BVBL23249170ING1242ADDH | ING1242ADDH07 | BVBL1068G12 2 | #000000 | BVBL1024G12 2 | #0000ff | 24/03/2024 | 1.711.279.800.000 | BVBL100302 | BVBL23249170ING1242AD | U12 Niveau 4 R2 A5 | 11.30 | ||
24-03-2024 12.00 | House Of Talents Kortrijk Spurs J18 D | LDP Donza J18 C | Athena Campus 3 Hofsteden | BVBL23249170INJ1842BGC | INJ1842BGC07 | BVBL1127J18 4 | #000000 | BVBL1068J18 3 | #000000 | 24/03/2024 | 1.711.281.600.000 | BVBL500014 | BVBL23249170INJ1842B | U18 Niveau 4 R2 B | 12.00 | ||
24-03-2024 12.15 | House Of Talents Kortrijk Spurs M16 B | LDP Donza M16 A | Sporthal Lange Munte | BVBL23249170INM1622ADH | INM1622ADH07 | BVBL1127M16 2 | #000000 | BVBL1068M16 1 | #000000 | 24/03/2024 | 1.711.282.500.000 | BVBL100230 | BVBL23249170INM1622A | U16 Meisjes Niveau 2 R2 A | 12.15 | Geert Rigolle, Luc Defour | |
24-03-2024 13.15 | Phantoms Basket Boom DSE B | LDP Donza DSE A | Braxhall | BVBL23249100LADSE11AEC | LADSE11AEC21 | BVBL1505DSE 2 | #ffffff | BVBL1068DSE 1 | #000000 | 24/03/2024 | 1.711.286.100.000 | BVBL600009 | BVBL23249100LADSE11A | 1e Landelijke Dames | 13.15 | Dries Moens, Sami Al | |
24-03-2024 13.30 | LDP Donza G14 B | KBBC Sparta Laarne G14 A | OCP | BVBL23249170ING1422CBF | ING1422CBF07 | BVBL1068G14 2 | #000000 | BVBL1142G14 1 | #ffff00 | 24/03/2024 | 1.711.287.000.000 | BVBL100302 | BVBL23249170ING1422C | U14 Niveau 2 R2 C | 13.30 | Taoufiq Belhachmi, Robert Van Eenaeme | |
24-03-2024 13.30 | LDP Donza J21 A | Koninklijke BBC Oostkamp J21 A | OCP | BVBL23249170INJ2112DCA | INJ2112DCA01 | BVBL1068J21 1 | #000000 | BVBL1075J21 1 | #ff0000 | 24/03/2024 | 1.711.287.000.000 | BVBL100302 | BVBL23249170INJ2112D | U21 Niveau 1B R2 B | 13.30 | Stein Deham, Kjani Van Eenaeme | |
24-03-2024 14.30 | House Of Talents Kortrijk Spurs HSE B | LDP Donza HSE B | Sporthal Lange Munte | BVBL23249100LAHSE11AEC | LAHSE11AEC21 | BVBL1127HSE 2 | #000000 | BVBL1068HSE 2 | #000000 | 24/03/2024 | 1.711.290.600.000 | BVBL100230 | BVBL23249100LAHSE11A | 1e Landelijke Heren | 14.30 | Toon Van Acker, Ian Hamers | |
24-03-2024 15.00 | e5 Sgolba Aalter G08 A | LDP Donza G08 C | Sportpark Aalter | BVBL23249170ING0842CEA | ING0842CEA07 | BVBL1162G08 1 | #ff0000 | BVBL1068G08 3 | 24/03/2024 | 1.711.292.400.000 | BVBL500242 | BVBL23249170ING0842C | U08 Niveau 4 R2 C | 15.00 | |||
24-03-2024 15.00 | e5 Sgolba Aalter G10 A | LDP Donza G10 D | Sportpark Aalter | BVBL23249170ING1032EEA | ING1032EEA07 | BVBL1162G10 1 | #ff0000 | BVBL1068G10 4 | #000000 | 24/03/2024 | 1.711.292.400.000 | BVBL500242 | BVBL23249170ING1032E | U10 Niveau 3 R2 E | 15.00 | ||
24-03-2024 15.30 | LDP Donza HSE E | BBC Erembodegem HSE A | OCP | BVBL23249130OVHSE31ADF | OVHSE31ADF21 | BVBL1068HSE 5 | #000000 | BVBL1460HSE 1 | #000000 | 24/03/2024 | 1.711.294.200.000 | BVBL100302 | BVBL23249130OVHSE31A | 3e Prov. Heren Oost-Vlaanderen A | 15.30 | Taoufiq Belhachmi, Robert Van Eenaeme | |
24-03-2024 17.00 | BBC Vesting Denderleeuw HSE A | LDP Donza HSE D | Lecompte | BVBL23249130OVHSE31BEC | OVHSE31BEC21 | BVBL1558HSE 1 | #000000 | BVBL1068HSE 4 | #000000 | 24/03/2024 | 1.711.299.600.000 | BVBL100330 | BVBL23249130OVHSE31B | 3e Prov. Heren Oost-Vlaanderen B | 17.00 | Wim De Vos | |
16-03-2024 18.15 | LDP Donza HSE B | KBGO Finexa Basket@Sea HSE B | OCP | BVBL23249100LAHSE11ACL | LAHSE11ACL20 | BVBL1068HSE 2 | #000000 | BVBL1051HSE 2 | #ffff00 | 16/03/2024 | 1.710.612.900.000 | BVBL100302 | BVBL23249100LAHSE11A | 1e Landelijke Heren | 18.15 | Dylan Van Wassenhove | |
16-03-2024 20.45 | Remant Basics Melsele-Beveren HSE A | LDP Donza HSE A | t wit zand | BVBL23249180NAHSE12ACF | NAHSE12ACF06 | BVBL1197HSE 1 | #4a3041 | BVBL1068HSE 1 | #000000 | 16/03/2024 | 1.710.621.900.000 | BVBL100314 | BVBL23249180NAHSE12A | Top Division Men 1 Play-up | 20.45 | Frank-Christopher Di Paolo, Ruben Vancaillie, Jordi D'Oosterlinck |
Blijf op de hoogte van resultaten, rangschikkingen en kalenders van
jouw favoriete LDP Donza-team! Beschikbaar voor iOS & Android.
Aansluitend op het Unlimited & Unified Tournament op zaterdag 30/3 in OCP De Pinte, organiseren we voor het eerst, in samenwerking met onze partner Metanous ...
Deze week hebben we het o.a. over: 1. Belangrijke wedstrijden voor onze senioren teams 2. Er zijn nog tickets voor de Ladies Night volgende week zaterdag ...
In deze nieuwsbrief hebben we het onder meer over. 1. Onze fanion teams, die het niet cadeau krijgen 2. Team van de Week: U14C 3. Coach in de Kijker: ...
Get ready for... de weekend-matchen, natuurlijk! Maar ook: de Ladies Night op 2 maart, de Finale van de Beker van Vlaanderen voor onze Heren A op 6 april in Boo ...
Het clubbestuur is geen praatclubje, zoals Tom hieronder fijntjes opmerkt. Het is een groep van mensen die, handen uit de mouwen, het engagement opnemen om alle ...
Met meer dan 60 waren ze deze voormiddag. 🤩 Coaches van binnen en buiten LDP Donza voor een razend interessante clinic van club coach @jan.guns met de hulp van ...