De voorlopige reeks indelingen voor de senior ploegen zijn bekend gemaakt door Basketbal Vlaanderen.

We bezorgen je hieronder alvast een overzicht van de reeksen, gelieve er rekening mee te houden dat deze reeksen nog kunnen wijzigen gezien de clubs hun inschrijvingen nog dienen te bevestigen aan de federatie voor volgend seizoen.

2e Landelijke Dames

  • LDP Donza A
  • BBC Houtem A
  • Amon Jeugd Gentson B
  • Mibac Middelkerke A
  • Kortrijk Spurs C
  • KBBC Upkot Sparta Laarne B
  • Bent Merkschoenen Waregem B
  • BBC Feniks Futuria A
  • DBC Duopaint Osiris Aalst B
  • BC Asse-Ternat A
  • Basket Lummen B
  • Basket Willebroek B
  • BC Guco Lier A
  • DBC Houthalen B
  • BC Grimbergen A
  • Duffel K.B.B.C. A
  • Zuiderkempen Diamonds A
  • Clem Scherpenheuvel A
  • Phantoms Basket Boom C
  • BBC Wildcats Gavere A
  • Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele A
  • Bonheiden Basketball A
  • Wytewa Reselare B
  • Avanti Dames B
  • B.C. Blue Stars Brugge A
  • BBC Croonen Lommel A

1e Landelijke Heren

  • LDP Donza B
  • BBC Hyundai Wille Hansbeke A
  • Geranimo Bornem Basket A
  • BBC Helios Ford Zottegem A
  • Stevoort BBC A
  • KBBC T&T Turnhout A
  • KBBC Miners Beringen A
  • Kortrijk Spurs B
  • Kon. Sintr-Truidense Basketbal A
  • Hubo Limburg United C
  • Sgolba Aalter A
  • Racing Brugge A
  • Phantoms Basket Boom A

1e Provinciale

  • LDP Donza C
  • Kon. BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen A
  • Amon Jeugd Gentson A
  • Basket Meetjesland A
  • KBBC Bavi Gent A
  • Blue Rocks Ronse-Kluisbergen A
  • Sgolba Aalter B
  • BJM-Gembas Knesselare A
  • BBC Scheldejeugd Temse A
  • Panters Baasrode B
  • KBBC Upkot Sparta Laarne A
  • Haantjes-Fireballs Oudenaarde B
  • BBC Zulte ID-recruitement A
  • BBC united Ninove A

3e Provinciale

  • LDP Donza D
  • LDP Donza E
  • BC Black Boys Erpe-Mere B
  • KBBC Bavi Gent C
  • BBC Feniks Futuria B
  • KBBC Upkot Sparta Laarne B
  • Amon Jeugd Gentson C
  • Basketbal Club Vikings Lede A
  • BBC Hotshots Destelbergen B
  • BBC Lions Gent A
  • Gent Oost Eagles C
  • Kon. BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen
  • Amon Jeugd Gentson B
  • Haantjes Fireballs Oudenaarde C
  • BBC Erembodegem A
  • Sgolba Aalter C
  • Onderons Grembergen A
  • BBC Falco Gent D
  • Crelan Okapi Aalstar C
  • BBC United Ninove B
  • Wasocub Waasmunster A
  • BBC Glory Bazel A

1e Provinciale Dames

  • LDP Donza B
  • BBC Olympia Denderleeuw A
  • Blue Rocks Ronse-Kluisbergen A
  • BJM Gembas Knesselare A
  • DBC Duopaint Osiris Aalst C
  • BBC Lokeren A
  • Amon Jeugd Gentson C
  • Gent-Oost Eagles A
  • Sgolba Aalter A
  • Kon. Sint-Niklase Condors A
  • BBC Wildcats Gavere B
  • Remant Basics Melsele-Beveren A
  • Haantjes-D’hondt Interieur Oudenaarde A
  • BBC Houtem C
Delen: