Alle jeugdploegen zijn voorgesteld, de senior ploegen stellen we vanaf volgende week aan u voor. Intussen geven we u graag een overzicht met de meest belangrijke informatie zoals wanneer de trainingen en thuiswedstrijden zullen gepland worden. Een overzicht van alle jeugdploegen kan u vinden via het menu ploegen > jeugd.

We wensen er echter nogmaals op te duiden dat deze planning nog onder voorbehoud van wijzigingen is.

Overzicht trainingen en wedstrijden

PloegTraining 1Training 2Training 3Thuiswedstrijden
Heren AMaandag 18u30-20u00
OCP
Dinsdag 20u30-22u30
OCP
Donderdag 19u00-21u00
OCP
Zaterdag 20u45
OCP
Heren BMaandag 18u30-20u00
OCP
Dinsdag 20u30-22u00
OCP
Donderdag 19u00-21u00
OCP
Zaterdag 18u15
OCP
Heren CDinsdag 20u30-22u00
Palaestra
Donderdag 19u30-21u00
OCP
 Zondag 16u00
Palaestra
Heren DDinsdag 20u30-22u00
Palaestra
Donderdag 19u00-20u30
Palaestra
 Zondag 14u00
Palaestra
Heren EWoensdag 18u30-20u00
Palaestra
Donderdag 20u30-22u00
Palaestra
 Zondag 16u00
OCP
Dames AMaandag 19u30-21u00
Nazareth
Woensdag 19u30-21u00
Nazareth
Vrijdag 19u30-21u00
OCP
Zaterdag 18u15
OCP
Dames BDinsdag 19u00-20u30
Palaestra
Vrijdag 19u30-21u00
OCP
 Zaterdag 16u00
OCP
U21H AMaandag 18u30-20u00
OCP
Dinsdag met Heren CDonderdag met Heren CZaterdag 09u45
Palaestra
U21H BMaandag 18u30-20u00
OCP
Dinsdag met heren DDonderdag met heren DZaterdag 11u45
Palaestra
U18H AMaandag 18u30-20u00
OCP
Dinsdag 19u00-20u30
OCP
Donderdag 17u30-19u00
OCP
Zaterdag 15u45
OCP
U16H AMaandag 17u00-18u30
OCP
Donderdag 17u30-19u00
GBS De Pinte
Vrijdag 18u00-19u30
OCP
Zaterdag 13u30
OCP
U14H ADinsdag 18u30-20u00
Palaestra
Woensdag 17u00-18u30
Palaestra
Vrijdag 17u30-19u00
OCP
Zondag 14u00
OCP
U19D AMaandag 19u30-21u00
Nazareth
Dinsdag 19u00-20u30
Palaestra
Vrijdag 19u30-21u00
OCP
Zondag 12u00
OCP
U16D ADinsdag 19u00-20u30
OCP
Woensdag 15u30-17u00
Palaestra
Vrijdag 17u30-19u00
OCP
Zondag 10u00
OCP
U14D AMaandag 18u00-19u30
Nazareth
Woensdag 15u30-17u00
Palaestra
(Extra met U16D A)Zaterdag 13u30
OCP
U12D AWoensdag 15u30-17u00
Palaestra
Donderdag 17u30-19u00
Palaestra
(Extra met U14D A)Zondag 10u00
Palaestra
U21H CMaandag 20u30-22u00
GBS De Pinte
Donderdag 20u30-22u00
GBS De Pinte
 Zondag 13u30
OCP
U18H BWoensdag 18u30-20u00
Palaestra
Donderdag 20u30-22u00
GBS De Pinte
 Zaterdag 13u30
Palaestra
U16H BMaandag 17u00-18u30
OCP
Dinsdag 19u00-20u30
Palaestra
Donderdag 19u00-20u30
GBS De Pinte
Zaterdag 15u30
Palaestra
U16H CWoensdag 18u30-20u00
Palaestra
Vrijdag 17u00-18u30
Palaestra
 Zaterdag 13u30
Palaestra
U16H DDinsdag 17u30-19u00
OCP
Woensdag 17u30-19u00
OCP
 Zondag 15u45
OCP
U14H BDinsdag 17u30-19u00
Nazareth
Vrijdag 18u30-20u00
Palaestra
 Zondag 13u15
OCP
U14H CWoensdag 17u00-18u30
Palaestra
Donderdag 18u30-20u00
Palaestra
Vrijdag 18u30-20u00
Palaestra
Zondag 12u00
Palaestra
U12ADinsdag 17u00-18u30
Palaestra
Woensdag 14u00-15u30
Palaestra
 Zaterdag 11u15
Palaestra
U12BWoensdag 18u00-19u30
Nazareth
Donderdag 17u30-19u00
OCP
 Zondag 9u15
OCP
U12CDinsdag 17u30-19u00
Nazareth
Woensdag 18u30-20u00
Palaestra
 Zaterdag 09u15
Palaestra
U12DWoensdag 15u30-17u00
Palaestra
Donderdag 17u30-19u00
Palaestra
(Extra met de U14)Zondag 10u00
Palaestra
U10ADinsdag 17u30-19u00
Palaestra
Woensdag 17u00-18u30
Palaestra
 Zaterdag 11u15
Palaestra
U10BDinsdag 17u30-19u00
OCP
Woensdag 13u00-14u30
OCP
 Zondag 11u15
OCP
U10CMaandag 17u00-18u30
OCP
Woensdag 13u00-14u30
OCP
 Zondag 09u15
OCP
U10DDinsdag 17u30-19u00
Palaestra
Donderdag 17u30-19u00
Palaestra
 Zaterdag 09u15
Palaestra
U10EWoensdag 16u30-18u00
Nazareth
Donderdag 17u15-18u45
Nazareth
 Zondag 11u00
Nazareth
U8 AWoensdag 14u30-16u00
OCP
Donderdag 17u30-19u00
OCP
 Zondag 11u15
OCP
U8 BDonderdag 17u00-18u30
Palaestra
Vrijdag 18u30-20u00
Palaestra
 Zondag 10u00
Palaestra
Academie DeinzeWoensdag 14u00-15u00
Palaestra
Zaterdag 09u00-10u00
Palaestra
  
Academie De PinteDinsdag 17u30-19u00
OCP
Donderdag 16u30-17u30
OCP
  
Academie
Nazareth
Woensdag 16u00-17u00
Nazareth
Zaterdag 11u00-12u00
Nazareth
 

Update 30/05/2020 – De 2de training van de U18B zal doorgaan op donderdagavond van 20u30 tot 22u in het GBS (rechtover het OCP).

Delen: