Wedstrijden


TypeTijdstipThuisploegUitslagBezoekersZaal
COM14/09 10:00U21 Heren A54 - 48Racing Brugge J21 APalaestra
OEF14/09 11:00Koninklijk Basket Team ION Waregem G12 D9 - 84U12 BDe Treffer (Stedelijke Sporthal)
COM14/09 11:30Basket Lummen M19 A78 - 61U19 Dames ASportcomplex Vijfsprong
COM14/09 12:00U21 Heren B69 - 58Koninklijke Sint-Niklase Condors J21 APalaestra
COM14/09 12:15Basketclub Red Sharks Koekelare G14 A112 - 25U14 Gemengd CGemeentelijke Sporthal Koekelare
COM14/09 13:00Jeugdbasket Scaldis Zwevegem J16 A50 - 51U16 Heren CSport-Ontmoetingscentrum Otegem
COM14/09 13:30U21 Heren C24 - 54BBC Desselgem J21 AOCP
COM14/09 13:30U12 D20 - 0Silaba Zelzate G12 AOCP
COM14/09 14:00U14 Heren A58 - 58BBC Zulte ID-recruitment G14 APalaestra
COM14/09 14:00Kortrijk Spurs G14 B95 - 16U14 Gemend DSporthal Lange Munte
COM14/09 14:00Koninklijke BBC Oostkamp J18 A53 - 72U18 Heren ADe Valkaart
COM14/09 15:30U16 Heren A25 - 80Antwerp Giants J16 AOCP
BOV14/09 16:00U12 A86 - 53Blue Rocks Ronse-Kluisbergen G12 APalaestra
COM14/09 18:00Dames B57 - 69BJM-Gembas Knesselare DSE APalaestra
COM14/09 18:15Heren B78 - 82BBC De West-Hoek Zwevezele HSE AOCP
COM14/09 20:00Heren D55 - 83BBC Zulte ID-recruitment HSE APalaestra
COM14/09 20:30Heren A77 - 43BBC Croonen Lommel HSE AOCP
COM15/09 09:00U12 E25 - 38BBC Wildcats Gavere G12 ASporthal Nazareth
COM15/09 10:00U16 Dames A99 - 54Blue Cats Ieper M16 APalaestra
COM15/09 11:00U18 Heren B98 - 42BBC Falco Gent J18 BSporthal Nazareth
COM15/09 12:00U14 Dames A71 - 33Kortrijk Spurs M14 BPalaestra
COM15/09 13:00U16 Heren B25 - 102Amon Jeugd Gentson J16 BSporthal Nazareth
COM15/09 13:30Kortrijk Spurs G14 C41 - 73U14 Gemengd BSporthal HIEPSO - Campus Drie Hofsteden
COM15/09 14:00Heren C74 - 56Amon Jeugd Gentson HSE APalaestra
COM15/09 15:00Heren E52 - 83Amon Jeugd Gentson HSE CSporthal Nazareth
COM15/09 16:00Dames A63 - 29BC Asse-Ternat DSE APalaestra
COM15/09 17:00Heren F89 - 36BJM-Gembas Knesselare HSE DSporthal Nazareth

LAATSTE CLUBNIEUWS

De volgende wedstrijd van de heren A is nu zaterdag (14/09) om 20u30 in het OCP tegen BBC Croonen Lommel!

  

Vanaf heden kan u zich inschrijven voor het mosselfeest via onze website!
U geeft uw inschrijving door, schrijft het bedrag over en ontvangt in de dagen erna van ons een bevestiging van uw inschrijving!

 

 

  

  

  

  

Meer mededelingen ...

Clubactiviteiten

18/09/2019 00:00 Scheidsrechter cursus
11/10/2019 18:00 Mosselfeest
14/10/2019 00:00 Koekenverkoop
18/01/2020 19:00 Nieuwjaarsreceptie
14/03/2020 00:00 Sponsordag
20/03/2020 19:30 Quiz
01/05/2020 09:00 Eindeseizoens BBQ

Volg ons op Facebook

VOLG LDP DONZA OP VOLGENDE SOCIAL MEDIA KANALEN.